Beru na vědomí
Webová stránka používá technické / krátkodobé soubory cookies, které slouží ke správné funkčnosti a zobrazení webové stránky, ty lze využívat bez souhlasu uživatele. Více o ochraně osobních údajů v obchodních podmínkách. 

Odif gelové lepidlo, ochranná vrstva na textil 250 ml, OdiCoat

sleva 67%

kód:o310
EAN:3760011550310
Dostupnost:skladem
Hodnocení:

   hodnoceno: 4x
Výrobce: Odif
49 ( bez DPH 41 )
běžná cena: 149 Kč vč. DPH
 ks  

Ochrana textilu , gelové voděodolné lepidlo a  neobsahuje rozpouštedla a kyseliny. Je vhodné na ochranu a přilepení textilních doplňků ( bavlna, džíny, krajka atd.). Po zaschnutí vytvoří izolační, lakovanou, měkkou vrstvu, která odolává nečistotám, skvrnám a vlhkosti. Lepidlo lze využít dvěma způsoby a to přilepení jakýchkoliv doplňků nebo vytvoření izolační (voděodolené) vrstvy pro ochranu látky.

Voděodolnost - aplikujte lepidlo na vybraný povrch širokým štetcem. Nechcte hodinu zaschnout a poté naneste další dvě vrstvy, aby bylo dosaženo dokonalé izolace a lesku. Po 24 hodinách takto upravenou látku zažehlete přes pečící papír. Nyní můžete látku prát při teplotě 30 °C.

Přilepení textilu a dekorací - naneste gelové lepidlo plochým štětce a přitiskněte. Nechte 24 hodin schnout a poté můžete látku prát na 30 °C. 

Důležité: Nejprve na kousku vyzkoušejte. Balení vystačí na spoustu použití. Umyjte si ruce po každém použití.