Sada obličejových barev - Haloween Snazaroo

kód:1172184
EAN:766416101549
Dostupnost:skladem
Hodnocení:

   zatím nehodnoceno
Výrobce: Snazaroo
399 ( bez DPH 330 )
 ks  

Připravte se na to, že to bude strašidelné, až se vaše dítě promění v chichotající se čarodějnici, kostlivce, zombie nebo cokoli, co si vybere. Sada halloweenských barev na obličej obsahuje směs klasických halloweenských barev spolu s několika neobvyklými odstíny, pro případ, že chcete použít svůj vlastní, individuální nápad. Tato sada obsahuje snadno použitelné návody a šablony, které pokaždé zajistí ohromující výsledek.

Obsah
8x2ml bílá, černá, jasně červená, oranžová, tmavě zelená, fialová, tmavě hnědá, fuchsiově růžová, 1 štětec, 1 houbička, 2 šablony a návod k malování na obličej krok za krokem.

Buďte kreativní s jedním z našich snadno pochopitelných průvodců a šablon nebo si vytvořte vlastní nápady! • Namočte houbu a/nebo štětec do trochy vody. Naneste trochu barvy. 

Když dobrodružství vašeho dítěte skončí, stačí jej omýt mýdlem a vodou. • Používejte pod dohledem dospělé osoby

Pouze k zevnímu použití. Chraňte před slunečním zářením. Skladujte v původním obalu, čisté a suché s nasazeným víkem. Neaplikujte na poškozenou nebo zanícenou pokožku. Doporučuje se náplastový test, aplikujte na vnitřní loket, pokud se do 1 hodiny objeví alergická reakce, nepoužívejte. Omyjte mýdlem a vodou. Některé barvy mohou špinit. Uschovejte si pokyny.

Výrobce Snazaroo Velká Británie

Od založení Snazaroo v roce 1989 vždy šlo o kvalitu a bezpečnost...
Abychom vám umožnili odemknout svět kreativity, vyžadují produkty, kterým můžete důvěřovat. Proto je kvalita a bezpečnost srdcem každého produktu Snazaroo a my jsme odhodláni vyrábět vysoce kvalitní barvy na obličej. Naše řada barev na obličej a tělo je na vodní bázi, bez parfemace, snadno se odstraňuje a je vytvořena tak, aby byla šetrná k citlivé pokožce.

Žádný z našich produktů nebyl nikdy testován na zvířatech.

Barvy jsou vyvinuté z prémiových ingrediencí, které splňují nejvyšší standardy kvality a splňují přísné předpisy EU a FDA, garantujeme kvalitu každého produktu prostřednictvím pravidelného testování nezávislými dermatology a odborníky na toxikologii.

Snazaroo vám umožní s jistotou dosáhnout jakéhokoliv motivu na obličej a tělo.

zobrazit více produktů
Podobné produkty