Rtěnka černá Drákula

novinka

kód:LST339
EAN:5056176240387
Dostupnost:skladem
Hodnocení:

   zatím nehodnoceno
Výrobce: PaintGlow
65 ( bez DPH 54 )
 ks  

Získejte ty nejlepší halloweenské rty s našimi halloweenskými rtěnkami Fight Fest. Obzvláště skvělé pro doplnění jakéhokoli vzhledu maškarních šatů.

Hladká textura těchto halloweenských rtěnek zanechá vaše rty jemné a hydratované. Zatímco bohaté složení rty hydratuje a omlazuje, aby se zabránilo popraskání po celý den!

Krémové složení rovnoměrně klouže po rtech a zahaluje je do dlouhotrvajících zářivých halloweenských odstínů.

Tyto vysoce pigmentované rtěnky nabízejí sestavitelné krytí. Navrstvěte je na rty, abyste vytvořili intenzivnější odstín a vytvořili efektní vzhled, po kterém toužíte.

Tyto halloweenské rtěnky umístěné v kompaktním černém pouzdře jsou fantastické pro ty, kteří jsou na cestách. Vložte je do kabelky nebo kapsy a během několika minut přidejte barvu na své rty, i když jste na cestách.

Pro extra strašidelný vzhled doporučujeme spárovat naše rtěnky s našimi nejprodávanějšími Fright Fest Fake Blood. Perfektní kombinace pro vytvoření dokonalého vzhledu upířích kostýmů.

K dispozici ve 3 strašidelných odstínech zesilujících rty, které jistě doplní jakýkoli vzhled: Dracula Black, Ghost White a Blood Red.

Rtěnky Fright Fest jsou vyráběny ve Velké Británii v Lake District a jsou bez krutosti.

Vyhovuje EU a FDA.

zobrazit více produktů
Podobné produkty