Dočasný barevný sprej na vlasy 125ml Stříbrný

novinka

kód:RBCS259
EAN:5056176242930
Dostupnost:skladem
Hodnocení:

   zatím nehodnoceno
Výrobce: PaintGlow
115 ( bez DPH 95 )
 ks  

Okamžitě dodejte svým vlasům zářivé barvy s naším sprejem Rebellious Temporary Color Hair Spray.

Tento sprej na vlasy s nízkým nasazením je ideální pro změnu barvy vlasů pro každou událost! Sprej pro snadné vymývání bude z vašich vlasů odstraněn již po 1 umytí!

Získejte bez námahy živé barvy s naším snadno použitelným aplikátorem spreje na vlasy. Jednoduše si nastříkejte barvu na vlasy.

Naše rychleschnoucí složení nezanechá žádné lepkavé zbytky a poskytne vám bezchybný, profesionální vzhled.

Sprej na vlasy Rebellious Temporary Color je skvělý pro všechny typy vlasů, avšak tón barvy se bude měnit v závislosti na vaší barevné bázi. Abyste se ujistili, že získáte požadovanou barvu, doporučujeme provést test pramenů. Můžete také vyzkoušet vrstvení barvy s krátkými dávkami pro intenzivnější barvu bez ohledu na typ vašich vlasů!

Naše barvy se vyrábí v Lake District ve Velké Británii a je veganská a bez krutosti. Tento etický étos poskytuje aplikaci bez viny, takže se můžete cítit tak dobře, jak vypadáte!

Tyto spreje byly vytvořeny s ohledem na festivalovou sezónu a jsou ideální na párty a maškarní šaty. Doporučujeme kombinovat náš barevný sprej s našimi holografickými třpytivými gely pro oslnivý festivalový vzhled.

Vyhovuje EU a FDA.

zobrazit více produktů
Podobné produkty